2. kolo zápisu na net, posilovňu a práčku

Dňa 28.9.2010 (utorok) o 20:00 do 20:30 sa uskutoční zápis na internet (3. poschodie, 5. blok), posilňovňu a práčovňu. Na zápis si so sebou prineste ubytovací preukaz, preukaz totožnosti, potvrdenie o zaplatení ŠR, fotku (na posilňovňu – papierovú, alebo na USB), písacie potreby.

Tí ktorí majú záujem o práčovňu musia na stránke www.j13.sk v sekcia práčka vyplníť všetky údaju, na konci Vám systém uloží zmluvu v PDF.

Záujemcovia o internet si na adrese userpanel.pcklub.sk vyplnia formulár a pridajú si PC. Ak už to máte, tak stačí pregenerovať zmluvu a tu vytlačiť a priniesť. Návod ako sa zaregistrovať je na stránke www.pcklub.sk. Všetci si skontrolujte číslo izby ake je v systéme a kde bývate. Taktiež si skontrolujte bunku, podľa značenia PC Klubu, nie ŠD. T.j. ak vojdete do izby, tak pri pohľade na bunky je v ľavo A a v pravo B.

Ak ste zabudli heslo a 3 x po sebe ste ho zadali zle, tak Vás system na hodinu zablokuje,  neskúšajte sa prihlásiť skôr, predĺžite si dobu. A ak ste si na heslo nespomenuli, tak je tam ponuka zabudol som heslo, ktorá Vám zašle nové heslo na Váš mail.

2 thoughts on “2. kolo zápisu na net, posilovňu a práčku

Comments are closed.