Ako postupovať ak chcete mať prístup na lokálnu sieť, do práčky, fitnesu atď.

Ak ste registrovaní na userpanel.pcklub.sk

  1. Prihláste sa na http://userpanel.pcklub.sk/.
  2. Skontrolujte, prípadne zmeňte alebo doplňte aktuálne údaje.
  3. Zaplaťte podľa «Prihlášky do občianského združenia» v userpanel.pcklub.sk -> Dokumenty a potvrdenie o zaplatení pošlite na platby@j13.sk. Po spracovaní potvrdenia o platbe Vás pripojíme.
  4. Vytlačte «Prihlášku do občianského združenia» z pcklub.sk –> Dokumenty(prvá strana, druhu stranu nechajte u seba), podpíšte a dajte ju do krabice pri vrátnici. (Kto do 30.9. nedonesie Prihlášku, bude odpojený!)

Ak nie ste registrovaní na userpanel.pcklub.sk

  1. Zaregistrujte sa na http://userpanel.pcklub.sk/ podľa návodu v hale pri vchode, na dverách PCKlubu alebo na stránke http://userpanel.pcklub.sk/help/.
  2. Zaplaťte podľa «Prihlášky do občianského združenia» v userpanel.pcklub.sk -> Dokumenty a potvrdenie o zaplatení pošlite na platby@j13.sk. Po spracovaní potvrdenia o platbe Vás pripojíme.
  3. Vytlačte «Prihlášku do občianského združenia» z pcklub.sk –> Dokumenty(prvá strana, druhu stranu nechajte u seba), podpíšte a dajte ju do krabice pri vrátnici. (Kto do 30.9. nedonesie Prihlášku, bude odpojený!)

 

Prípadné otázky píšte na Helpdesk na stránke userpanel.pcklub.sk, mail pcklub@j13.sk alebo Telegram http://t.me/PCklub_support_bot